+380 (99) 199-78-80
Стабілізатор DJI Ronin-M ##от компании## CyberTech - ##фото## 1

Стабілізатор DJI Ronin-M

У вибране
Замовити дзвінок
Задати питання
32 830 ₴
В наявності

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Нова Пошта
Самовивіз Черкаси Безкоштовно
УкрПошта
Показати всі 5 способів доставки

Оплата

Оплата на картку «Monobank»
Оплата на картку «Приватбанк»
Оплата на картку «ПУМБ»
Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок
Контактна інформація
Телефони
Адреса
18014, Украина, Черкасская обл., Черкассы, Прикордонника Лазаренка, 9 на мапі

Опис

Оновлена рама .

Ronin-M здатний витримати більш високі знімальні на грузки завдяки новій рамі з магнієвого складу . Даний матеріал відрізняється порівняно невеликою вагою і високою міцністю . В результаті , управляти знімальним процесом стало набагато простіше , а якість кінцевого продукту істотно підвищується .

Технологія SmoothTrack.

Всього один оператор зі стабілізатором Ronin-M зможе досягти витонченої плавності кадрів . Завдяки тих нології SmoothTrack, незалежно від рухів оператора, камера буде нерухомо спрямована в потрібному напрямку. Існує додаткова функція ходу по одній осі, в якій блокуються інші осі, і камера рухається тільки по одній лінії. в залежності від конкретних умов , настройки SmoothTrack можна міняти .

Вдосконалений акумулятор .

Інтелектуальний акумулятор Ronin-M оснащений захистом від повної розрядки і перезарядки . До того ж, батарея має систему рівномірного розподілу енергії між осередками. На самому корпусі акумулятора розміщені світлодіодні індикатори, що свідчать про рівень заряду. Цю ж інформацію можна переглянути в мобільному додатку Assistant. Кількох інте ллектуальних батарей вистачить на цілий день інтенсивної роботи Ronin-M.

Безшумність роботи. 

Стабілізатор Ronin-M оснащений режимом зниження шуму моторів. У разі активізації функції, система знижує обертання двигунів, що істотно знижує шум роботи стабілізатора. Як показали випробування, навіть чутливі мікрофон и не здатні вловити звук роботи двигунів Ronin -M в тихому режимі.

 

Цілісний кронштейн.

Поліпшення конструкції Ronin-M безпосередньо стосується цельнолитого кронштейна з магнієвого сплаву. Таким рішенням вдалося уникнути всіх недоліків конструкції з окремих елементів. Але вий посилений П-подібний кронштейн Ronin-M гарантує підвищену безпеку і надійність.

Швидка збірка. 

З Ronin-M можна назавжди забути про важкий і незручному обладнанні, а ще більше – про його тривалої підготовки до знімального процесу. Збірка Ronin-M займе не більше 5 ми нут . Досить просто приєднати камеру, врівноважити конструкцію і натиснути кнопку ATS (автостабілізація) в мобільному додатку. Пристрій автоматично налаштується під обрану камеру і об'єктив.

Поліпшені двигуни. 

Ronin-M оснащений потужними безколекторними двигунами, які гарантують високу результативність робочого процесу. Завдяки векторної системі, під управлінням якої знаходяться силові установки, вібрацій практично немає, при т ому , що крутний момент і точність роботи підвищені. Максимальна точність стабілізації за трьома напрямками гарантується Цифровий енкодер, вбудованими в кожну вісь. до того ж, Ronin-M володіє розширеним діапазоном кутів обертання. Тепер камеру можна нахиляти на 105? вгору і 165? вниз і поворачів ть на ± 110?.

Мобільний додаток.

За допомогою спеціального мобільного додатку DJI Assistant можна автоматично виконувати калібрування системи стабілізації. Додаток здатний працювати на платформі iOS або Android. До ромі того, додатково передбачена версія для Windows і Mac. За допомогою останнього додатки можна отримати доступ не тільки до функцій і калібрування Ronin-M, але і до оновлень прошивки.

Пульт управління.

За допомогою додаткового пульта управління, другий оператор може переміщати камеру незалежно від положення або переміщення самого стабілізатора. До того ж , оператор пульта також може управляти настройками функції SmoothTrack і перемикатися між режимами роботи стабілізатора .

розподільні й блок . 

Ronin-M оснащений спеціальним блоком , який має один порт USB на 500 мАг , два регульованих вх ода P-tap на 12 В кожен і порт DJI Lightbridge. Завдяки цьому до стабілізатора можна підключати додаткове обладнання для дистанційній фокусування , передачі відеосигналу і інше .

Підтримка DJI Ronin Thumb Controller.

Досягти максимальної точності управління камерою можна з допомогою зручного контролера DJI Ronin Thumb Controller. Пристрій дозволяє зберігати налаштування положення камери, що істотно полегшує і прискорює роботу.

Характеристики

Виробник
DJI
Тип
система стабилизации
Назначение
для фотокамер
Состояние
новый
Колір
черный

Подібні товари