+380 (99) 199-78-80
Часті питання

Часті питання

Чому не можна по наложці

Наший магазин продає тільки офіційний та сертифікований товар, який був ввезений на території України згідно всих вимог законодавства,  що гарантує нашим покупцям відповідну його якість та безпеку що в разі гарантійних випадків не виникне жолдних проблем!

Якщо товар продається по наложці, то даний товар вже автоматично вважається сірим та контрабандним, адже під час проведення операції продажу по наложці в квитанціях по оплаті у поштовому відділені не відображаються необхідні данні про товар, котрі вимагає законодавство при проведенні операцій куплі/продажу, також в такому разі факт продажу данного товару ніде не фіксується, що тягне за собою відповідні ризики. А от факт перерахунку коштів за товар вже зобовязує продавця перед законом! Наприклад офіційні імпортери не продають товари магазинам по наложці, а тільки після оплати, з китаю також замовляється товар тільки після оплати, бо наложка це фактично готівкова купівля з прилавку на базарі де продавці не нисуть жодної відповідальності за товар котрий вони продають!!

Скільки гарантія?!

Термін гарантія вказується в опису товарів!

Більшість гарантій видаються від виробника, так як наш магазин продає тільки "білу" техніку!

В разі гарантійного випадку ви маєте змогу з гарантійним 

На деякі товари гарантія надається від продавця.

Чи працюємо по безготівковому?!

Так, ми працюємо по безготівковому розрахунку з ФОП-ами Юр-особами та держ установами, БЕЗ ПДВ

Виписуємо рахунки від імені Приватного Підприємтсва без ПДВ

Страховка після передплати

Вам не варто хвилюватись сплачуючи на картки! Тому що в не залежності від способу оплати, гарантом виступають не тільки продавці, а ще й сам портал: https://zakupka.com/safe-shopping/

Тому всі ваші покупки в нашому магазині БЕЗПЕЧНІ на 100%!

Доставка
Доставка і відвантаження товарів здійснюється за рахунок покупця після оплати за товар.
 
Розрахунок за доставку здійснюється з перевізником або з кур'єром (якщо у вас кур'єрська доставка).
 
Самовивіз можливий з офісу в м.Черкаси та м.Київ. Якщо товар забирається на наших офисах видачі, то за доставку замовник не сплачує!
 
Термін доставки залежить від служб доставки, це орієнтовно 2-3 дні за термінами Нової Пошти і до 5 днів за термінами УкрПошти та Justin
 
Відправка замовлень відбувається до 15:00 в той самий або наступний день після оплати за товар!
Як купити?!

Для покупки / замовлення товару, необхідно оформити замовлення на нашому сайті і чекати його обробки з підтвердженням!

Після обробки замовлення, менеджер відправить на вказаний Вами в замовленні e-mail відповідну інформацію, або зявиться з вами за вказаним номером телефону !!

Якщо товару немає в наявності або змінилась ціна чи очікується нова партія, менеджер повідомить Вам про це і якщо це буде можливо запропонує Вам аналог! Також ви можете залишити попереднє замовлення, що б ми з Вами зв'язалися коли бажаний товар з'явиться на складі!

Нажаль на порталі zakupka поки що не має вбудованної системи API. так само як і в багатьох імпортерів та складів, тому актуальність цін та залишків більшості товарів перевіряються по факту отримання(оформлення) замовлень! В звязку з чим по телефону уточнити наявність та актуальність ціни поки що не можливо, адже кількість товарів в нашому магазині перевищує 10 тисячь одиниць які знаходяться на різних складах! 

Система обробки замовлень магазину працює в електронному режимі і після оформлення замовлень проходить вигрузка та звірка залишків по всим складам та постачальникам, після чого відповідний результат повідомляється замовнику на вказану ним почту або номер телефону!

Якщо бажаного товару не має на сайті, ви можете написати в повідомленні або на viber який товар Вас цікавить (відповідаючи товарному профілю магазину) і ми спробуємо вам його знайти під замовлення!

Відвантаження товару здійснюється тільки після оплати, так як гарантія на товар оформлюється після проведення операції покупки і всі товари які продаються нашим магазином завозяться на території України офіційно згідного чинного законодавства!